Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Výsledky nové pražské franšízy BforB za 7 měsíců existence

Za 7 měsíců se podařilo vybudovat 5 klubů ve 2 lokalitách. V klubech je aktuálně 31 členů, kteří si navzájem pomohli k zakázkám za 673 000 Kč. 

Jak se vede nové pražské franšíze BforB a jejím klubům?

   

Jistě jste již zaznamenali, že v Praze v prosinci 2015 vznikla nová franšíza Business for Breakfast. Byla to velká výzva, neboť v Praze již od roku 2009 úspěšně funguje franšíza s 9 kluby. Pojďme se tedy ohlédnout a podívat, jak se naší franšíze, klubům a zejména členům daří.

Vše vznikalo doslova „od nuly“. Pár dní před vánoci založila oblastní ředitelka pro Prahu 5, 6 a 10, Romana Křížová, hned dva kluby najednou v nádherném prostředí andel’s Hotel Prague na Andělu. A vznikly tak první „andělské“ kluby. Myšlenka založit 2 kluby najednou a těsně před vánoci se mohla zdát šílená, ale hned na prvním meetingu jsme již vítali první členku, Zuzanu Jahodovou ze společnosti NN. Do nového roku 2016 jsme tedy vstoupili pravou nohou a úspěch nás provázel a provází i nadále.

Za 7 měsíců existence nové franšízy se podařilo vybudovat 5 klubů ve 2 lokalitách!

Z toho jsou 3 kluby česky mluvící a ve 2 klubech probíhají meetingy v angličtině. Navázali jsme skvělou spolupráci se sítí luxusních hotelů Vienna House. „Andělské“ kluby probíhají v andel’s Hotel Prague na Andělu a „diplomatické“ kluby se konají v Hotelu Diplomat v Praze 6 Dejvicích.

 

 

Jaké jsou konkrétní výsledky spolupráce našich členů?

Máme již celkem 31 členů a členská základna se v každém klubu rozšiřuje v průměru o 1-2 členy za měsíc. V našich prvních dvou prosincových klubech je nyní 12 a 10 členů. K aktuálnímu datu si členové klubů navzájem pomohli k novým zakázkám v objemu 373 000 Kč. A těsně před podpisem jsou zakázky v hodnotě dalších 300 000 Kč, celkem tedy 673 000 Kč!

Klubových setkání se zúčastnilo celkem 539 účastníků, kteří si mezi sebou předali 1291 referenčních ústřižků. Jejich prostřednictvím si domluvili 906 meetingů jeden na jednoho a předali si 206 referencí, které měly potenciál nových zakázek pro členy klubu. Z toho si pak členové předali i 91 poděkování za byznys, který se díky aktivní spolupráci členů reálně uskutečnil.

A díky tomu, jak rychle a úspěšně se kluby BforB rozrůstají, jsme navázali spolupráci s Veronikou Honsovou ze společnosti La Taupe, která se stala manažerkou 2 klubů, andělského středečního a diplomatického klubu.

Nejsou to skvělé výsledky za cca půlrok fungování nové franšízy? To vše je díky tomu, že naši členové skutečně chápou potenciál vzájemné spolupráce a opravdu si navzájem pomáhají, a to i mimo profesní oblast. A k tomu slouží celá řada dalších akcí, které pro naše členy pořádáme. Příkladem může být náš pravidelný BforB Monday Mixer, který je určen výhradně pro členy našich klubů. Každé 3. pondělí v měsíci se mohou setkat dohromady členové všech našich klubů a neformálně si popovídat a byznys na chvíli hodit za hlavu, aby o to více posílili své obchodní vztahy na pravidelných klubových setkáních.

Kromě toho pořádáme cca 3x do roka meziklubovou Supersnídani. Realizujeme i teambuildingové akce, k jakým se řadí i červnový Networkingový golf pro (ne)golfisty, který měl velký úspěch. A v neposlední řadě umožňujeme i samotným členům, aby své znalosti, zkušenosti a expertízu předávali dále formou Školení členů pro členy. Tyto akce opět propojují členy BforB a navíc i podporují jejich podnikání.

 

A co připravujeme na podzim 2016?

Čeká nás meziklubová Supersnídaně, pravidelné BforB Monday Mixery, speciální teambuildingová akce, společné setkání Výkonných týmů, další Školení členů pro členy i akce na závěr roku. Chystáme se pro vás otevřít i nové kluby na Praze 3

Nenudíme se. A pro naše členy děláme vše, aby se jim v klubech líbilo a v jejich podnikání co nejvíce dařilo. Proto rádi přivítáme každého, komu je podobný princip spolupráce blízký.

 

  

Přijďte se mezi nás podívat jako host a dejte si s námi Byznys k snídani!

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma