Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Kluby BforB - Královéhradecký kraj

Zpět na přehled krajů

Zde bychom ve spolupráci s vámi rádi založili nový klub

 

Podnikejte s námi v networkingu a založte si ve svém městě podnikatelský klub a opřete se o silnou značku BforB s 11 letými zkušenostmi v tomto oboru v České republice.

Pojďte spolu s námi podporovat malé a střední podnikatele v regionech a tím zlepšovat podnikatelské prostředí v České republice. Díky našim podnikatelským setkáním se za poslední rok mezi podnikali uskutečnili obchody ve výši 190 miliónů Kč.  Platforma osobního networkingu je v dnešní době více a více populární, digitální forma komunikace je výborný doplněk, ale osobní kontakt dokáže způsobit největší výsledky.

 

 

Lidská síť je největším přínosem, je to zdroj neustále se rozšiřujících a tudíž nevyčerpatelných kontaktů, zdrojem tisíce rozličných zkušeností, zdrojem informací a různých úhlů pohledů, které prostě jeden člověk mít nemůže. 

 

S BforB si můžete spolupracovat "málo" založíte si jeden klub ve vašem městě, který primárně podpoří vaše podnikání a rozvoj vašich kontaktů anebo "víc", díky franšíze si můžete otevřít vlastní pobočky podnikatelských klubů ve vašich oblíbených lokalitách.  V České republice máme 11 leté zkušenosti, víme jak na to, podpoříme i vás. 

 

  

 

Podpořte sami sebe, své podnikání a svoji lokalitu v podnikatelském růstu díky novým klubům Business and Breakfast!

Máte další otázky? Chcete se s námi setkat a pohovořit o možnosti vhodné spolupráce? Napište nám na dotazy@bforb.cz nebo zavolejte Kamile Zárychtové, zakladatelce BforB v České republice, na 608 066 363.

 

Kamila Zárychtová
zakladatelka a spolumajitelka Business for Breakfast Česká republika, +420 608 066 363, kamila@bforb.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma