Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Staňte se manažerem svého vlastního podnikatelského klubu

 

 

-        vytvořte si svůj vlastní klub pro podnikatele a pomozte tak měnit podnikatelské prostředí v ČR

-        není nutná počáteční investice

-        dodáme vám veškeré know-how, materiály, potřebné informace

-        díky aktivnímu klubu s místními podnikateli budete neustále rozšiřovat své vlastní podnikání

 

 

Jak na to?

Nejprve nás kontaktujte, společně uspořádáme ukázkovou snídani pro vaše kontakty v místě, které si vyberete. Pozor, nově máme pro spolupráci Manažera klubu otevřené lokality v Praze, Hradci Králové a Pardubicích.  Je možné uspořádat více ukázkových snídaní za sebou.

 

K založení klubu je potřeba mít minimálně 6 platících členů, věřte, že postupně se to bude navyšovat. Každý člen si může na každou snídani přivést hosta. V takovém případě je na každé snídani dvojnásobný počet podnikatelů. Máme ověřeno, že za šest měsíců pod správným vedením vzroste členská základna o 100%.

 

Kromě kontaktů na nové zakázky, získáváte prestiž v podobě Manažera podnikatelského klubu. Máte vždy místo, kde se můžete potkávat se svými obchodními partnery, řešit své podnikatelské otázky a v neposlední řadě získáte pasivní příjem.

 

Chcete jít do toho s námi? Kontaktujte Kamilu Zárychtovou na čísle 00420 608 066 363, napište nám e-mail na dotazy@bforb.cz nebo využijte tohoto kontaktního formuláře.

 

Anebo byste měli vlastní podnikatelské kluby BforB jako podnikatelský projekt? Můžete si pořídit franšízovou licenci! Více info ZDE

 


 

Kontaktujte nás pro více informací

Kontaktujte nás

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma