Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Kluby BforB - Plzeňský kraj

Zpět na přehled krajů

Plzeň

Be With JVL s.r.o.
Franšízový partner Business for Breakfast Plzeň, regionální ředitelka Hana Krabcová

hana.krabcova@bforb.cz

Vize BforB v regionu

Franšízovými partnery Business for Breakfast v Plzni je společnost Be With JVL v čele s Hanou Krabcovou a Vladislavou Matasovou

"Naším cílem je vybudovat prosperující podnikatelský klub s aktivními a pozitivně naladěnými členy, příjemnou a nápaditou atmosférou plnou skvělých myšlenek, nápadů a obchodních příležitostí. Věříme, že díky tomuto přístupu budou doporučení předaná členy klubu přínosná a efektivní a každému členovi přinesou přidanou hodnotu. 


Zároveň bychom rádi pomohli podnikatelům z Plzně a blízkého okolí „prolomit ledy“ a ukázat jim, že mají s kým sdílet své podnikatelské zkušenosti a mají možnost radit se, získávat doporučení, a díky tomu rozvíjet svůj byznys. Dále bychom chtěli místním podnikatelům ukázat, že na podnikání nejsou a nemusejí být sami, že existuje místo plné pozitivních lidí, kteří rádi předají své zkušenosti, rady a doporučení a zároveň si vyslechnou nápady ostatních.

Naším cílem je vybudovat v Plzni dva funkční kluby – rozvíjet stávající klub První klub s rozhledem a dále založit nový Junior klub pro začínající podnikatele a živnostníky, který bude částečně fungovat na on-line platformě.

Manažeři oblasti

Hana Krabcová

hana.krabcova@bforb.cz, 602 956 393

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma