Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Tým BforB Česká republika

Business for Breakfast networkingové kluby jsou na českém trhu pro podnikatele více než 12 let. Myšlenku pravidelného setkávání, oborovou exkluzivitu, vedení klubu prostřednictvím Výkonných týmů, záznam výsledků na referenční ústřižku a další speciality konceptu BforB, v roce 2009 na český trh přivezla z Velké Británie Kamila Zárychtová. O 12 let později je náš tým větší a o rozvoj celého BforB se stará tým, který je podporou jak vlastním, tak franšízovým pobočkám.

 


"Koncept BforB mě oslovil během mého pobytu ve Velké Británii. Moc se mi líbilo prostředí, ve kterém si lidé byli navzájem oporou a byli ochotni si pomoci k úspěchu. Díky franšízovému obchodnímu modelu jsem mohla BforB expandovat do České republiky a začít v této profesi podnikat.

 

Dnes, o 12 let později, stále vnímám, jak obrovskou hodnotu přináší pravidelné setkávání podnikatelů. A náš koncept BforB vytváří prostředí, ve kterém to pravidelné setkávání přináší výsledky. Naše speciální prvky, jako je Výkonný tým, Zaseknutí v 60 vteřinách, referenční ústřižky se ukázaly jako funkční prvek, díky kterému nejsou naše kluby pouze společenskou událostí, ale opravdovým obchodním přínosem. Právě proto jsme na trhu zvládli překonat krize i růst a stali jsme se inspirací dalším networkingovým konceptům."

 

 

"Věříme, že podpora malých a středních podnikatelů v České republice má obrovský smysl, a proto jsme rádi, že jsme součástí tohoto projektu."

 

"Networkingu a produkci se věnuji posledních 15 let. Není to vždy procházka růžovou zahradou, ale stále je to něco, co mě baví a naplňuje. Díky BforB mám možnost potkávat spoustu zajímavých lidí a jsem vděčná za to, že coby BforB člen můžu být součástí komunity, která si navzájem pomáhá a je si oporu v podnikatelském a často i osobním životě.

 

Mým úkolem je především převést návrhy a myšlenky centrály BforB do reálné podoby - ať už se jedná o interní a klubové záležitosti, organizování různých členských akcí, komunikaci s manažery nebo hledání nových posil do franšízového týmu."

 

"S BforB spolupracuji proto, že je to osvědčený, pro mě již tradiční koncept, reprezentovaný Kamilou Zárychtovou, které si velmi vážím za to, co v tomto podnikání dokázala. Mám rád správné, jednoduché, fungující, osvědčené a hlavně užitečné věci. To vše BforB splňuje.

 

Pracuji v pozici výkonného manažera franšízové sítě, mám na starost podporu, komunikaci a obchodní rozvoj. Dělám to rád, protože jsem si to sám vybral a mám kolem sebe pracovité, zajímavé lidi."

„Když chci dělat svojí práci na 100%, potřebuji parťáka, který to má stejně. Proto jsem v BforB již 9 let.“

 

"Pro BforB poskytuji technické zázemí co se týče webové aplikace a hostingu. Starám se o rozvoj systému Bbrain a dbám na to, abyste s Bbrain měli tu nejlepší zkušenost."

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma