Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Co je vlastně Business for Breakfast?  

 

A co se na takové podnikatelské snídani děje?

 

Jedná se o platformu, kde se členové Business for Breakfast (zkráceně BforB) klubu potkávají pravidelně jednou za 14 dní. Kluby najdete po celé České republice, stačí si vybrat město, zjistit, kde je nejbližší klub a napsat si o pozvánku. Nebo využijte adresu networking@bforb.cz, uveďte město, ve kterém chcete BforB navštívit a my už se o Vaše pozvání do vybraného klubu postaráme. 

 

Přehled všech BforB klubů najdete zde.

 

Celý systém BforB je založen na budování dlouhodobých obchodních vztahů. Snídaně samotná je rozdělena do několika částí a ve všech klubech probíhá stejně. Trvá přibližně hodinu a půl. Při příchodu se o vás postará hostitel klubu. Vysvětlí vám, jak bude setkání probíhat a ukáže, kde se můžete usadit i nasnídat. 

 

                                                                 

 

Zaseknutí v 60 vteřinách 

 

Na začátku všech pravidelných setkání je jedna minuta vyhrazena pro představení každého člena i hosta. Každý řekne, co dělá, vysvětlí své konkurenční výhody. K tomu připojí to, co by zrovna potřeboval. Nemusí to být jen podnikatelské záměry na rozšíření svých klientů, ale i třeba osobní prosba – hledám truhláře na opravu své kuchyně atd.

 

Zaměřeno na byznys 

 

Krátká podnikatelská přednáška, kterou si připravuje vždy jeden z členů klubu. K dispozici má 10 minut, které vyplní důvěryhodnými informacemi ze svého oboru a činnosti. Představí detailně své podnikání a projekty.

 

Networkingová přestávka

Můžete s těmi, kteří vás zaujali, domluvit si společné schůzky, případně nabídnout ostatním přítomným pomoc s něčím, co aktuálně řeší. 

 

Vzdělávací bod  

 

5 minut, kdy některý z členů poodhalí část jeho podnikatelského know how nebo předá ostatním nějakou novinku či zajímavost z jeho oboru.

 

Měříme výsledky 

Důležitou součástí je také měření efektivity klubu. Zabere to chvilinku a celý postup vám podrobně vysvětlí další z členů výkonného týmu klubu. Zaměřujeme se především na zmapování domluvených schůzek mezi účastníky setkání, zmapování předaných kontaktů, referencí a doporučení. Pozornost věnujeme také mezi členy uskutečněným obchodům.

 

 

Můžete se přijít podívat jako host!

 

Vaše účast v roli hosta vás k ničemu nezavazuje. Máte možnost se přijít podívat, navnímat atmosféru zvoleného klubu, seznámit se s členy i hosty daného klubu. Až pak se rozhodnete, zda se chcete stát členem BforB. Za návštěvu v roli hosta zaplatíte pouze cenu za vstupné, cca 500 Kč (dle místa konání), která zahrnuje vaši účast a bohatou snídani.

 

Jedním z pravidel BforB je oborová exkluzivita členů v jednotlivých klubech, díky tomu se na setkání potkáte s odborníky z několika různých oborů. Během jediné návštěvy tak získáte mnoho nových kontaktů. Samozřejmostí je příležitost získat nové zakázky nebo dodavatele a dohodnout si zajímavé obchodní spolupráce.

 

Chci přijít jako host. Co mám nyní udělat?

Kontaktujte nás na e-mailu networking@bforb.cz, nebo telefonním čísle 774 023 692, rádi vám zašleme pozvánku.

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma