Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Pomoc začínajícím podnikatelům – byznysové snídaně

Rozjezd samostatného podnikání není pro začínající podnikatele vždy jednoduchý. Existuje však řada nástrojů, které mu mohou v začátcích pomoci. Jedním z nich jsou i byznysové snídaně.

 

Byznysové, nebo také podnikatelské snídaně jsou akce, na nichž se podnikatelé pravidelně setkávají, aby si navzájem pomohli k novým kontaktům, doporučením, aby sdíleli své zkušenosti a informace z různých oborů.

To vše by mělo probíhat v bezpečném prostředí bez konkurence tak, jak tomu je v případě byznysových snídaní Business for Breakfast (BforB).

Velká část začínajících podnikatelů se potýká nejen s administrativními náležitostmi, ale hlavně řeší budoucnost své firmy, nové zákazníky a možnost dalšího růstu.

Jak právě jim mohou tato setkání pomoci? Odpověď je jednoduchá – ZÁSADNĚ. Samozřejmě ale záleží na přístupu, jaký podnikatel na startovní čáře zvolí.

Zcela klíčové pro úspěšné podnikání je obklopit se těmi správnými lidmi. A právě v tom vám mohou pomoci byznysové snídaně, na kterých začínající podnikatel potká další více či méně zkušené podnikatele z řad členů, kteří vás mohou ve vašem snažení pomoci. A hlavně, jsou na to připraveni.

Členové podnikatelských klubů BforB mají totiž důvod a chuť vzájemně si pomáhat.

 

 

Prostřednictvím dalších členů klubu, se kterými se podnikatel na byznysových snídaních setká, se dostane k dalším kontaktům, díky nimž může nalézt:

  • Nové obchodní partnery
  • Dodavatele
  • Investory
  • Koncové zákazníky

Mimo to lze na byznysových snídaních potkat lidi, kteří je budou v jejich podnikání inspirovat, podporovat a mentorovat, což je důležité hlavně v podnikatelských začátcích.

Otázkou, kterou řeší každý, kdo se rozhodl vrhnout se do víru podnikání, jsou náklady, a to zejména ty finanční. Díky byznysovým snídaním mohou nejen začínající, ale i ti stávající podnikatelé ušetřit nemalé částky.

Členové podnikatelských klubů BforB totiž rádi a ochotně sdílí své zkušenosti, díky nimž ostatní nemusí ve svém podnikání postupovat systémem „pokus-omyl“ a ztrácet tak nejen peníze, ale také drahocenný čas. A to „jen“ díky doporučení dle jejich zkušeností.

Byznysové snídaně samozřejmě nejsou tím jediným místem, kde mohou začínající podnikatelé načerpat užitečné informace. Na internetu a všude jinde jich je celá spousta. Nicméně vždy je potřeba vybírat ty relevantní.

 

A právě to je přidaná hodnota byznysových snídaní BforB, na kterých podnikatel získává nejen relevantní informace, ale také kontakty na lidi, se kterými mají jeho kolegové dobré zkušenosti. Je tak jen na něm, zda bude postupovat podle takových pravidel, která mu umožní maximalizovat přínos, jež mu členství v klubu BforB nabízí.

Chcete získat nové kontakty a zakázky?

Přijďte do klubu nezávazně jako host. A až poté se rozhodnete, zda chcete být členem. Bforb kluby jsou po celé České republice. Podívejte se na seznam klubů Bforb.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma