Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Kluby BforB - Olomoucký kraj

Zpět na přehled krajů

Olomouc a Prostějov

Kamila Zárychtová
zakladatelka a spolumajitelka Business for Breakfast Česká republika

kamila@bforb.cz
608066363

Najdete nás na sociálních sítích

Vize BforB v regionu

Velkou historickou oblastí rozprostírající se v Olomouckém kraji je Haná se svým centrem Olomouc. Tvrdilo se, že čím víc se Hanákům urodilo, tím více šetřili a neradi se dělili - byli lakomí, zkrátka "držgrešla“. Ale jak víte, tak to co platilo v minulosti, neplatí - "Co bêlo, ôž néni“. Ano, naše kluby Business for Breakfast v Olomouckém kraji názorně ukazují, že na Hané je podnikatelská komunita otevřená a ráda se dělí, jak o business, o své kontakty, tak zajímavé know-how.

Naše kluby jsou vysoce profesionální sdružení místních podnikatelů a manažerů, ale zároveň vyrůstají z přátelské a neformální atmosféry, které na snídaních BforB v Olomouckém kraji můžete být svědky.

V následujících letech chceme rozšiřovat členskou základnu, a to i díky tzv. „návratu ke kořenům“. BforB je marketingový nástroj, který má generovat pro své členy zisk. Tento zisk může být jak ve formě finanční, tak i vztahové či vědomostní. Kluby mohou růst pouze pokud k nim členové budou přistupovat jako k plnohodnotné součásti svého podnikání a budou si v rámci komunity BforB budovat důvěru.

Dlouhodobě pozorujeme na našich klubech fakt, že není mezi námi nutné podepisovat složité smlouvy, ale stačí si podat ruku. A to je přesně ten svět, ve kterém se chceme my, členové klubů BforB v Olomouckém kraji pohybovat. Prostřednictvím našeho společenství totiž vracíme zpět do života pojem „držet slovo“.

Vizí Business for Breakfast v Olomouckém kraji je tedy: „Pro naše členy vytváříme platformu, která umožňuje podnikání na bázi gentlemanských dohod, platformu, kde podání ruky má větší význam než desítky stran smluv.“

Manažeři oblasti

Ivo Hlisnikovský 

724 379 162 I networking@bforb.cz

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma