Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

První networkingový online klub 

ČESKO – SLOVENSKO 

 

V roce 2020 jsme si nuceně vyzkoušeli výhody online networkingu, a protože jsme zjistili, že i online networking má své přednosti, rozhodli jsme se jeden náš podnikatelský klub zcela přemístit do online prostředí. Vznikl tak první networkingový BforB online klub, který má oproti osobnímu setkání tyto velké výhody:

 • setkání je méně náročné na čas
 • umožní vám zúčastnit se klubového setkání odkudkoliv
 • máte příležitost potkat se s podnikateli napříč Českou republikou

Po roce fungování klubu jsme se rozhodli rozšířit pole působnosti, zapojili jsme i sousední Slovensko a nově tak vzniká PRVNÍ NETWORKINGOVÝ ONLINE KLUB ČESKO – SLOVENSKO

 

 

 Proč byste to měli vyzkoušet? 

 

 

 • Dáte o sobě vědět dalším podnikatelům, potenciálním zákazníkům nebo obchodním partnerům napříč celou Českou a Slovenskou republikou.
 • Představujete svoje podnikání osobně a lidé si vás zapamatují.
 • Díky ostatním podnikatelům a jejich kontaktům můžete ihned vyřešit svůj problém (ať už se týká čehokoliv).
 • Tvoříte dlouhodobé vztahy, které jsou v podnikání k nezaplacení.
 • Máte možnost dalšího propojení podnikatelů v rámci ostatních čtyřiceti klubů BfoB z celé České a Slovenské republiky.

 

 Jak online networkingové setkání probíhá?

 

Celé networkingové setkání trvá dvě hodiny a sejde se na něm zhruba 15 osob. Každý z účastníků má možnost prezentovat ostatním podnikatelům sebe a své podnikání. Má příležitost všem říct, co zrovna pro své podnikání potřebuje. Naše podnikatelská komunita je postavena tak, že každý získává, ale i dává, od ostatních se vám dostane pomoci ve formě ověřených kontaktů na nové podnikatelské příležitosti, na nové zaměstnance nebo spolupracovníky, či kontakt na nové spolehlivé dodavatele. Záleží, co přesně v této době vaše podnikání potřebuje. 

 

Součástí setkání je i 20minutová přednáška (včetně prostoru na diskuzi a dotazy). Po skončení oficiální části mají účastníci 30 minut prostor na případné individuální dotazy na spíkra nebo schůzky s ostatními účastníky prostřednictvím breakout rooms.

 

Klub v tuto chvíli nefunguje na principu členství a není zde zaveden princip exkluzivity oboru. Cena je 490 Kč pro členy jakéhokoliv BforB klubu, 890 Kč pro nečleny. Každý zúčastněný obdrží po akci seznam přítomných včetně jejich kontaktů.

 

Termíny na první polovinu roku jsou:

 • 3. března od 8:00 hod
 • 12. dubna od 8:00 hod
 • 12. května od 8:00 hod 
 • 8. června od 8:00 hod

 

 Jak se můžete registrovat? 

 

Stačí vyplnit registrační formulář, který se vám zobrazí po kliknutí na tlačítko níže. My vám pak na uvedenou e-mailovou adresu pošleme oficiální pozvánku s podrobnostmi k akci a platebním odkazem. 

Nezapomínejte, že networking stále zůstává důležitou součástí obchodní strategie. Díky networkingovým aktivitám si totiž rozšiřujete svoji síť kontaktů, pečujete o již navázané vazby a tvoříte si kolem sebe společnost aktivních lidí, na které se můžete obrátit a spolehnout. 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma