Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Networkingová snídaně na klíč

Networkingová obchodní snídaně BforB NA KLÍČ pro vaše zákazníky a obchodní přátele

 

Pro koho bude Networkingová obchodní snídaně přínosem:

  • Pro firmy, podnikatele, pro ty, kteří mají kolem sebe stovky kontaktů a chtějí oživit nebo podpořit vzájemný kontakt na osobní úrovni, zvýšit potenciál nových zakázek, vytvořit potenciál pro nová doporučení, podpořit budování dlouhodobých vztahů a snížit procento odcházejících zákazníků.
  • Pro firmy, pro které je důležité udržovat kontakt se svými zákazníky a obchodními partnery
  • Pro firmy, které chtějí pro své zákazníky udělat něco výjimečného na bázi networkingu

 

Co to je Networkingová obchodní snídaně:

  • Jedná se 1 podnikatelské setkání, tzv. Obchodní snídani, kdy si firma/podnikatel na stanovený čas a místo pozve co nejvíce lidí ze svého okruhu kontaktů. (Na jednu obchodní snídani BforB doporučujeme 20 – 30 účastníků)

 

  • Celá obchodní snídaně je profesionálně vedena zástupci organizace Business for Breakfast a firma/podnikatel vystupují pro maximální efektivitu v roli hostitele (příležitost osobně uvítat všechny účastníky, pozdravit je, pohovořit s každým)

 

  • Obchodní snídaně je následně vedena dle prověřeného a funkčního formátu Business for Breakfast, kde každý účastník má příležitost být vidět a slyšet, firma/podnikatel mají příležitost v 10 minutách říci něco o své firmě v Zaměřeno na byznys, každý má příležitost navázat nové osobní kontakty v 10min. networkingové přestávce,  firma/podnikatel mají příležitost se ukázat v roli odborníka ve Vzdělávacím bodu a nakonec v příspěvkové části mají všichni příležitost domluvit si osobní schůzky, tzv. setkání 1na1, předat si konkrétní rady, tipy, doporučení a další přínosné kontakty.

 

 

 Jaký z toho plyne přínos:

  • Firma/podnikatel - uděláte něco velmi výjimečného pro své zákazníky a obchodní přátele, budete mít příležitost se se všemi osobně setkat, pozdravit je a posílit tak váš obchodní vztah, setkání v neformální, přátelské rovině bez jakéhokoliv tlaku na prodej

 

  • Účastník obchodní snídaně – příležitost osobně se seznámit s dalšími podnikatelskými kontakty a navázat tak nový obchodní vztah či spolupráci, příležitost představit svoji firmu mnoha podnikatelům na jednom místě a v jeden čas, příležitost požádat o vhodná doporučení, příležitost domluvit si z jedné události mnoho osobních setkání

 

Místo konání: V místním hotelu, zajímavé restauraci, nebo u vás ve firmě

Cena:  600 - 1000,- Kč za každého účastníka (cena včetně pronájmu salonku a snídaně formou bufetu, zde záleží na místě konání a výši nákladů). Celková platba je fakturována Objednateli, tedy pořádajícímu subjektu – firmě/podnikateli.

 

Lze to ale ještě posunout dál

 

Díky úspěchu realizované Obchodní snídaně může vzniknout potenciál pro založení nového podnikatelského klubu BforB, který bude určen právě vašim kontaktům.  Pokud totiž vaši zákazníci a obchodní přátelé projeví zájem stát se členy podnikatelského klubu BforB, otevřou vám prostřednictvím sebe a svých kontaktů (které ještě neznáte) dveře k mnoha dalším obchodním příležitostem, doporučením, osobním kontaktům a novým zakázkám.  Díky „vlastnímu“ klubu BforB  můžete získat velmi efektivní nástroj, jak na osobní úrovni pracovat se svými kontakty, které už kolem sebe máte a chcete si je udržet aktivní.

Rozhodnutí, zda si chcete založit vlastní podnikatelský klub, učiníte na základě zhodnocení výsledků z Networkingové obchodní snídaně.  V takovém případě zjistíte zájem o členství mezi účastníky proběhlé Obchodní snídaně, a pokud bude minimálně 6 zájemců o členství v klubu, rádi vám se založením klubu BforB pomůžeme.

 

Pokud vás zaujala možnost uspořádat pro vaše zákazníky, odběratele a obchodní přátele networkingovou snídani na klíč, nebo byste rádi věděli více informací, kontaktujte tým Business for Breakfast na e-mailu dotazy@bforb.cz nebo tel. číslo 608 066 363

 

Networkingová snídaně na klíč

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma