Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

ÚNOROVÝ ÚVODNÍK

Milí BforB členové,

 

myslím, že nikdo z vás nepotřebuje slyšet, že za sebou máme těžký rok. Nebo že se s obdobnou situací budeme muset vypořádat i letos. Všichni to víme, protože to prožíváme a každý z nás nějakým způsobem řeší to, jak se vypořádat s nařízeními, omezeními a vším, co nám tahle nečekaná situace přinesla. Ujišťování, které slyšíme ze všech stran, je sice fajn, ale podnikání nám nezafinancuje.

Za sebe vnímám jako velký benefit možnost konzultovat situaci s jinými podnikateli, nechat si od nich poradit nebo se jimi inspirovat. A o tom přesně kluby BforB jsou. A neomezují se jen na ten váš, který pro vás lokálně pořádá jeden z našich franšízových partnerů. Díky celorepublikové síti máte možnost se propojit s dalšími členy nezávisle na hranici města nebo kraje.

Prostřednictvím zpravodaje, jehož úvodník právě čtete, vám budeme přinášet nejnovější informace o tom, co se v celorepublikové síti našich klubů děje. Informovat vás o novinkách, změnách, plánech a networkingových akcích, které pro vás pořádají regionální partneři nebo centrála.

Těším se, že se na spoutě plánovaných akcích potkáme. Minimálně online ;)

 

Kamila Zárychtová

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma