Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Kluby BforB - Středočeský kraj

Zpět na přehled krajů

Týnec nad Sázavou

Kamila
ředitelka české franšízové sítě Business for Breakfast

kamila@bforb.cz
608066363

Vize BforB v regionu

Manažer BforB Týnec nad Sázavou - Matúš Škorík

Týnecko jsem si vybral jako svůj domov a čím déle tu jsem, tím více mám důvodů svůj nový domov milovat. Na legendární přírodu navázali skvělí lidé, které je čest a radost znát. Část z nich jsou samozřejmě podnikatelé. Jsou tu zajímavé a silné osobnosti, které řídí svoje firmy přesně podle toho, jací jsou oni sami. Majitelé a ředitelé.

Na ulici nebo na internetu je ale těžké je rozeznat. BforB nám svými zkušenostmi v propojování těchhle lidí načrtlo příležitost.

Každé podnikání neustále přináší nové výzvy. Od státu, od trhu, od konkurence, od zaměstnanců, … - a to je jen začátek seznamu, který je snad nemožné dokončit, protože ho kreslí sám život.

Scházíme se, poznáváme se a budujeme důvěru jeden k druhému.

Kde roste důvěra, roste síla doporučení od silných osobností a partnerů. Doporučení na dodavatele i nové zákazníky, ale klidně i zahradníka, zedníka, bagristu, jeřábníka, stavebniny, studnaře, automechanika, pokrývače, …

Díky spolupráci a sdílení jsme pak ještě silnější, než předtím. Lokálně, s lidmi z našich obcí nebo z vesnice hned za kopcem.

Můžeme se jeden na druhého spolehnout. Můžeme se soustředit na svou práci, místo abychom ztráceli nadměrný čas nutnými nesmysly okolo.

Podnikatelé to chápou i tady. To je prostě dobrá zpráva a důvod k velké radosti. :)

Proto má smysl v tom pokračovat a rozvíjet. I když přes množství zakázek kolikrát sami nevíme, co dřív. Rozvíjíme se a díky tomu se rozvíjí a rostou i naše firmy.

Manažeři oblasti

Matúš Škorík

Společnost: Matoosh, matoosh.com

Kontakt: matoosh@matoosh.com

Kluby v oblasti

Kladno - BforB Kladno

Lokalita: Kladno, Divadelní 1702, , 272 01, Kladno
Další snídaně bude: 10.9.2019

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma