Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Reference našich členů

Videa

Ing. Petra Koutná
Koutný spol. s.r.o.

Devátý medailonek členky Business for Breakfast, paní inženýrky Petry Koutné, která v klubu Clarion Congress Hotel Olomouc zastupuje firmu Koutný spol. s.r.o. a zároveň je také generálním partnerem akce Povánoční networkingový večírek 2017. Pokud chcete slyšet její příběh celý, hlasujte pro něj na webu akce www.povanocnivecirek.cz/#pribehy

Další videa

Vyjádření členů

Vladimíra Kroupová Veselá
Vladimíra Kroupová Veselá
Cukrářství s.r.o.

Přečíst celou referenci

 

Proč jste členkou BforB?

"Chybí mi slušné vazby mezi lidmi, mezi podnikateli, konkurencí. Chci se scházet s lidmi, kteří mají svou práci rádi a mají pozitivní přístup."

 

Jaký je Váš recept na úspěch?

"Víra v to, co dělám (někdy chyběla, ale překonala jsem to) a mám moc ráda svou práci - jídlo :-)"

Skrýt referenci
Petra Helešicová
Geis CZ

"Koncept Business for Breakfast nás zaujal právě díky jeho prezentaci a fungování v Olomouckém kraji."

Přečíst celou referenci

"Koncept Business for Breakfast nás zaujal právě díky jeho prezentaci a fungování v Olomouckém kraji. Proto jsme se stali členy klubu a rozhodli se pro aktivní účast na PoVánočním networkingu, který se konal v hotelu IBIS 14. ledna letošního roku. Program networkingu byl pěkně připravený, přístup členů i hostů velmi aktivní! Proto předpokládáme, že tento marketingový nástroj nám přinese nové obchodní možnosti. I když vzhledem ke krátkému působení nemůžeme zatím hodnotit konkrétní přínos, věříme, že naše nabídka komplexních logistických služeb - od balíkové, paletové, celovozové, letecké a námořní přepravy přes skladování a dodávku obalových materiálů, až po komplexní logistické projekty, bude pro ostatní členy i hosty zajímavá a budou se chtít s našimi službami přinejmenším blíže seznámit."

Skrýt referenci

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma