Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Aktuálně ze světa BforB

30.11.2017

Někteří lidé jsou v klubu BforB teprve pár týdnů a začínají se rozkoukávat. Jiní, jako Lucie Vlková z ostravské jazykové agentury Slůně – svět jazyků, je členkou už 4 roky a stále je z členství nadšená jako na začátku. 

 

16.11.2017

Rozjezd samostatného podnikání není pro začínající podnikatele vždy jednoduchý. Existuje však řada nástrojů, které mu mohou v začátcích pomoci. Jedním z nich jsou i byznysové snídaně.

 

7.11.2017

Přínosy spolupráce formou networkingu jsou nepopiratelné. Vždyť drtivá většina podnikatelů si je vědoma toho, že doporučení je jednou z nejefektivnějších cest k novým zakázkám. Málo podnikatelů však již vnímá nutnost mít určitou referenční strategii, díky níž budou vědět, jak žádat o doporučení, odkud mohou doporučení přijít a budou schopni hodnotit výsledky této strategie.

6.11.2017

Většina obchodních kontraktů je dojednávána a uzavírána na osobních obchodních schůzkách, a to i v dnešní době plné moderních komunikačních technologií. Výsledek jednání tak velmi často závisí na tom, jaký dojem na nich zanecháme.

 

5.10.2017

Do podnikání skočil Marek Pavelka po hlavě. Členství v trutnovském klubu BforB mu pomohlo posunout vedení vlastní firmy do nové etapy.

2.10.2017

Často kolem sebe slýcháme, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník a osobní doporučení. A právě na doporučení je založen referenční networking, díky němuž mohou podnikatelé získat nové zakázky a zvýšit tak své příjmy.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma