Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Akce BforB

14.9.2017

Prezentace podle Steva Jobse

Jediný workshop tohoto typu v ČR. Naučte se prodat své nápady jinak! Můžete mít sebelepší nápad, když ho ale neumíte světu prodat, nesejde na něm. Steve Jobs byl nejen velký inovátor a vizionář, ale uměl i skvěle komunikovat. Jeho legendární prezentace oslovily miliony lidí. Jemu i jeho firmám přinesly pohádkové bohatství. Na jednodenním kurzu se naučíte prezentovat právě tak, jako to dělal Steve Jobs a někteří další úspěšní lidé. Kombinací výkladu a multimediálních ukázek zvládnete postupy a techniky, kterými zaujmete své posluchače a dosáhnete žádaného výsledku. VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE NA https://goo.gl/QBwLa7. KAPACITA AKCE JEN 15 OSOB!

13.9.2017

Snídaně členů

snídaně pouze pro členy BforB ZČ

8.9.2017

Zahajovací meeting nového klubu BforB na Praze 2 - SUPERSNÍDANĚ

Na meziklubové podnikatelské SUPERSNÍDANI napříč kluby BforB z Prahy 2, 3, 5 a 6 se setkáte se členy z českých i anglických klubů a jejich hosty. Na tomto setkání společně založíme nový pražský klub BforB.

22.8.2017

Superfórum plzeňských výkonných týmů

speciální snídaně pro manažery a členy výkonných týmů plzeňského BforB

21.8.2017

BforB Networkingový minigolf

Akce pro všechny přátele BforB pod vedením a záštitou Tomáše Navrátila, spolumajitele minigolfového centra a společnosti Agencie s.r.o., prezidenta Českého minigolfového svazu, trenéra minigolfu a člena klubu BforB Etnosvět na Praze 2. KAPACITA AKCE JE OMEZENA! VÍCE INFORMACÍ A REGISTRACE NA https://goo.gl/j5V1zj.

19.8.2017

BforB VODA

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma